YASAL UYARILAR

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla uymayı ve bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Belirli bir ürün, servis ya da bu yasal uyarıların şart ve koşulları arasında çelişki bulunduğu takdirde, o ürün, servis ve kampanya için özel olarak belirlenen koşullar öncelikli olarak uygulanacaktır.

İnternet Sitesinin Kullanımı

Bu internet sitesi aracılığı ile elde edilen bilgiler başka bir alanda bilgilendirme olarak kullanılamaz. İnternet sitesinden edinilen bilgilerin kullanılmasından bu bilgileri kullanan kişiler sorumlu olacaktır.

İnternet sayfasında sunulan bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve güncelliği hiçbir şekilde garanti edilmemektedir. Bu bilgilerdeki model, yazım hatası, güncelleme eksikliği sebebiyle meydana gelen hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Bu site, başkalarının hakkını ihlal etmek, zararlı, iftira eden ya da diğer kanun dışı amaçlar için kullanılamaz.

Linkler

Bu internet sitesi araç markalarının tanıtımı için diğer web sitelerinin adreslerini içerebilir.

Linki bulunan sitede yer alan bilgi, veri, ürün ve servislerden sorumluluk kabul edilemez. Söz konusu sitelere girmeniz ve bu siteleri kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

İlgili web sayfalarını kullanmanızdan doğacak dolaylı, dolaysız kayıp ve hasarlardan sorumluluk kabul edilemez.

İnternet Sitesindeki Değişiklikler

İnternet sitesinde önceden herhangi bir duyuru yapılmaksızın, bu yasal uyarılar da dahil her türlü değişiklik yapılabilir. İnternet sitesinde listelenen kampanyalarda, teklifin geçerlilik süresi, kiralanacak araçların fiyatlarında değişiklik, araç stok durumuna göre aracın değiştirilmesi de dahil olmak üzere istenilen zamanda değişiklik yapılabilir.

Bu değişiklikler, bu sitenin değiştirilen husus veya özelliği ya da değiştirilen yasal uyarı bildirimi yayınlandığı anda yürürlüğe girecektir.

Araç Opsiyonları

Konfirme edilmiş olsun olmasın, kullanıcıların sepetlerine eklemiş oldukları bir kiralama teklifi kiralık araç temini için bir anlaşma niteliği teşkil etmez ve araç kiralama sözleşmesi kurulmuş sayılmaz.

Araç talebinde bulunan müşterinin, LeasePlan tarafından gerçekleştirilen kredibilite değerlendirilmesinde uygun görülmemesi durumunda, yapılmış olan araç talebi/opsiyonu LeasePlan tarafından tek taraflı olarak iptal edilebilir.

Araç görselleri ile teklifte sunulan araç birebir aynı olmayabilir. Bu durumda Leaseplan sorumluluk kabul etmeyecektir.

Sitede yayınlanan fiyatlar güncel satın alma maliyetlerine göre hazırlandığından araçların satın alma maliyetlerinin distribütör tarafından değiştirilmesi halinde kira bedellerimiz de farklılık gösterebilecektir.

Telif Hakkı, Ticari Markalar Ve Kullanım Koşulları

Bu site; yazı, metin, grafik ve görüntü, ticari markalar, markalar, logolar ve yazılımlar dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla içeriği (“İçerik”), Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri ile korunmaktadır. İçeriğe ait mülkiyet hakkı size veya bu sitenin diğer herhangi bir kullanıcısına geçmez. Sitenin, sitede belirtilen ürün ve hizmetleri ve bu site kapsamındaki her türlü hakkın mülkiyeti hakkı LeasePlan’dedir.

İçerik, LeasePlan’in yazılı ön izni olmadan yeniden oluşturulamaz, kopyalanamaz, saklanamaz, başka bir dile çevrilemez, herhangi bir biçimde ve herhangi bir vasıtayla yeniden aktarılamaz, çoğaltılamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ayrıca LeasePlan veya tiklakirala.com adı, logosu veya ticari markası LeasePlan’in yazılı ön onayı olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz. İçeriğin başka herhangi bir web sitesinde veya ağa bağlı herhangi bir bilgisayar ortamında herhangi bir amaçla kullanımı açıkça yasaklanmıştır. Bu belge ile size, bu siteye bağlantı kurmak için münhasır olmayan, sınırlı ve geri alınabilir izin verilmektedir. Bu siteye, reklamla ilişkili olarak veya müstehcen, onur kırıcı, taciz edici, ağır biçimde saldırgan veya kötü niyetli görülebilecek, kanunlara aykırı herhangi bir web sitesine herhangi bir köprü bağlantısı sunulamaz. İçerik’in, ismin veya sitenin yetkilendirilmemiş kullanımı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, ceza kanunları ve ilgili diğer mevzuat hükümlerini, telif haklarını ve diğer ilgili kanunları ihlal edebilir.

Sorumluluktan Feragat

Bu sitede yer alan bilgi, hizmet ve verilere ilişkin tüm sorumluluklardan kanunların müsaadesi çerçevesinde feragat edilir. Bu bilgi, hizmet ve veriler mevcut veya temin edilebildikleri durumları ile sitede yer aldıklarından, site sahibine herhangi bir sorumluluk yüklenemez.

Diğer

Bu internet sitesinin kullanımı, siteden yüklenen veri ve bu kullanım kuralları ile ilgili her türlü işlemde Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanacaktır